SCM Ramnicu Valcea – Győri Audi ETO KC 20-37 (12-19)
Ramnicu Valcea. Vezette: Antic, Jakovljevic (szerbek)
SCM: Batinovic – Florica 3, Elghaoui 1, Trifunovic 3, Aardahl 3, Gonzalez Alvarez 3, Lopez Herrero.
Cs.: Ciuca, Hosu – Nikolic, Minevskaja 4/1, Fernandez Fraga 2/1, Dascalete, Bucur, Stamin, Lupei 1/1.
ETO: Solberg – Fodor 6, Amorim 6, Oftedal 2, Brattset Dale 3, Kristiansen 9/3, Lukács 4.
Cs.: Glauser, Leynaud – Csekő, Hansen 1, Nze Minko 2, Edwige 2, Faluvégi 2.
Kiállítások: 4, illetve 4 perc
Hétméteresek: 5/3, illetve 5/3

Jól kezdte a mérkőzést az ETO, a harmadik percben már 0-3 állt az eredményjelző táblán. A hazaiak leginkább Elghaoui játékba hozását erőltették, de most elég jó volt a beálló körüli védekezés. 4-9 után jött a hazai időkérés, de ez sem Solberg, sem a támadók teljesítményét nem vetette vissza. A félidő közepén hat gól volt a győri előny és ezt a románok nagyon nem tudták csökkenteni. A hajrában 2-2 gól esett, de a vendégek magabiztos vezetésével tértek pihenőre a csapatok.
A második játékrész is három gyors győri góllal indult, időt is kért Pera. Solberg továbbra is biztos pont volt a kapuban, a másik kapunál pedig ellenállhatatlanul lőtték a gólokat a vendégek. Fodor Csenge meglőtte kétszázadik győri gólját, de leginkább Kristiansen élt a lehetőségekkel. A hazaiaknak többször sikerült Aardahlt megjátszani és Trifunovic is betalált. A győrieknél pályára léptek a cserék is, de a végén csak az volt a kérdés, mekkora lesz a különbség a két csapat között.

A Győri Audi ETO KC jó játékkal, magabiztosan nyerte meg a találkozót, így már 46 mérkőzés óta veretlen.