Győri Audi ETO KC – Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia 36-25 (22-12)
Audi Aréna Győr. Vezette: Marton, Szabó.
ETO: Leynaud – Fodor 5, Amorim 2, Oftedal 5, Brattset Dale 6, Kristiansen 6/2, Lukács 2.
Cs.: Glauser, Solberg – Csekő 1, Hansen 2, Ogonovszky, Nze Minko 4, Edwige 1, Faluvégi 2.
DKKA: Wéninger – Mihály, Ferenczy 1, Szalai 5, Nick 2, Bulath 9/1, Kazai 1.
Cs.: Babovic, Hlogyik – Mihály, Barján 3, Horváth, Moutsogianni, Schatzl 2, Román 2/2.
Edző: Vágó Attila
Kiállítások: 4, illetve 4 perc
Hétméteresek: 3/2, illetve 3/3

Az első percekben kímélték egymás kapuit a csapatok. Az ETO szerzett vezetést, de a hazaiak nem bírtak Bulath Anitával. A tizedik percben mindössze két góllal vezettek a győriek (6-4), ráadásul a folytatásban Wéninger többször is túljárt a zöld-fehérek eszén. Aztán kezdtek fáradni a vendégek, így a két csapat közti különbség is fokozatosan nőtt. A játékrész hajrájában már „közte tíz” is volt.
A szünetet követően a vendégek hét mezőnyjátékossal támadtak, bár több üres kapus gólt kaptak, a másik oldalon nem maradtak adósok. Aztán mindkét oldalon a technikai hibák vették át a főszerepet, ennek egyik edző sem örült. Csekő góljával jött össze a legnagyobb – tizennégy gólos – különbség (32-18). A vendégek még visszajöttek tíz gólra, de az utolsó másodpercekben Kristiansen gólja volt a kegyelemdöfés.