DELO Bajnokok Ligája 4. forduló
Audi Aréna Győr, 2020. október 10. 18:00 óra
Játékvezetők: Cristina Nastase, Simona Raluca Stancu (románok)
TV: sport1 (élő)

A vendégek az elmúlt szezonok legjobb EHF-kupa eredményeként érdemelték ki a Bajnokok Ligája indulási jogot. A legjobbak között bizonyítottak is, hiszen az első három fordulóban hat pontot szereztek, így pontelőnnyel vezetik a tabellát.

1. forduló, 2020. szeptember 12.
Odense Handbold – BV Borussia 09 Dortmund 32-27 (13-13)
Reinhardt, Wester 1 – Groot 8, Ikehara 5, Kyndboel 5, Höjlund 4, Hagesö 3, Hald 2, Iversen 2, Aambakk 1, Wallén 1, Abbingh, Da Silva Quintino, de la Cour, Johansen, Larsen.

2. forduló, 2020. szeptember 19.
SCM Ramnicu Valcea – Odense Handbold 21-30 (10-13)
Reinhardt, Wester – Kyndboel 8, Abbingh 5, Da Silva Quintino 4, Groot 4, Iversen 3, Aambakk 2, Hagesö 2, de la Cour 1, Höjlund 1, Ikehara, Johansen, Hald, Larsen, Wallén.

3. forduló, 2020. szeptember 27.
Odense Handbold – Buducnost 30-21 (12-8)
Reinhardt, Wester – Da Silva Quintino 8, Hagesö 5, Höjlund 5, Iversen 3, Kyndboel 3, Aambakk 2, Abbingh 2, de la Cour 1, Groot 1, Ikehara, Johansen, Hald, Larsen, Wallén.

Edző: Ulrik Kirkely Hansen

Az Odense a dán bajnokságban legutóbb szerdán lépett pályára a Skanderborg Handbold vendégeként. Az első félidő végén még a hazaiak vezettek négy góllal (16-12), de a második játékrészben fordított az Odense és négygólos előnyéből egyet megmentett (25-26). Az Odense hat győzelemmel és egy vereséggel a tabella harmadik helyén áll a hibátlan Esbjerg és a Viborg mögött.

A hazaiak a két idegenbeli meccsükön egy-egy pontot gyűjtöttek, míg Győrött nagy különbséggel győzték le a Podravka csapatát.

CSKA – Győri Audi ETO KC 27-27 (14-14)
Glauser, Leynaud, Solberg – Kristiansen 7, Lukács 6, Görbicz 5, Amorim 4, Brattset Dale 2, Oftedal 2, Hansen 1, Edwige, Fodor, Kurtovic, Nze Minko.

Győri Audi ETO KC – HC Podravka Vegeta 43-28 (17-16)
Glauser, Leynaud, Solberg – Oftedal 8, Hansen 7, Kristiansen 7, Kurtovic 4, Nze Minko 4, Görbicz 3, Amorim 2, Brattset Dale 2, Edwige 2, Fodor 2, Lukács 2, Kürthi.

Brest Bretagne Handball – Győri Audi ETO KC 25-25 (12-12)
Leynaud, Solberg – Hansen 4, Lukács 4, Nze Minko 4, Fodor 3, Kristiansen 3, Oftedal 3, Amorim 2, Faluvégi 1, Kurtovic 1, Brattset Dale, Edwige, Görbicz.