Siófok KC – Győri Audi ETO KC 21-30 (12-14)
SKC: Szikora – Hársfalvi 1, Kobetic 5/2, Pena 5/1, Snelder, Tomori 1, Böhme 2.
Cs.: Eckerle, Mistina – Aoustin 1, Horacek, Niombla 2, Jezic 2, van der Heijden, Such 2, Lapos.
ETO: Leynaud – Görbicz 4, Oftedal 7, Amorim, Brattset 2, Kristiansen 3, Lukács 7.
Cs.: Solberg, Glauser – Fodor, Hansen, Nze Minko 5, Edwige, Kurtovic 2/2, Kürthi, Faluvégi.
Kiállítások: 6. illetve 4 perc
Hétméteresek: 4/3, illetve 2/2
Nem kezdte jól a mérkőzést az ETO, hiszen alig kilenc perc játék után már három góllal vezetett a Siófok (4-1). Kristiansen vezérletével előbb az egyenlítés (14. perc: 4-4) jött össze, majd pedig már a vezetés is a győrieknél volt. A vendégek zsinórban hat gólt lőttek, de ehhez nagyon kellett Leynaud teljesítménye is. A hazaiak nagyon gyorsan kihasználták a pontatlan győri lövéseket és Kobetic büntetőjével egyenlítettek (22. perc: 7-7). A vendégek bal oldali védekezése nem igazán működött Such és Niombla is onnan lőtt gólt, így ismét a hazaiaknál volt az előny (26. perc: 10-9). Oftedal, Görbicz és Kurtovic találataival visszavette a vezetést az ETO és kétgólos előnnyel tért pihenőre.
Alig kezdődött el a második félidő, megduplázta előnyét a vendégcsapat, de megint jöttek a hibák és Eckerle védései, egy gólra felzárkózott a Siófok. Ismét fordult a kocka, és a félidő közepén már öt gól volt a zöld-fehérek előnye (17-22). Oftedal és Lukács rázta meg magát és már nyolc volt a különbség. Tíz perccel a vége előtt Pena lőtt gólt, de ezt követően hét percig csak a vendégek örülhettek, így a „közte tíz” is összejött (56. perc: 19-29). Solberg még megfogott néhány ziccert, de a védekezés már lankadt, így a hajrában faragott hátrányából a Siófok, de a győriek győzelmét nem veszélyeztette.