Szombathelyi Kézilabda Klub és Akadémia – Győri Audi ETO KC
K&H liga 4. forduló
Aréna Savaria, 2020. szeptember 16. 18:00 óra
Játékvezetők: Bóna Szabolcs, Földesi Csaba

A hazaiak keretébe a nyári szünet alatt két, egykor Győrött is szerepelt játékos érkezett. Balog Judit kapusként, Orbán Adrienn jobbszélsőként próbál Marosán György edzőnek segíteni. A vasiak nem kezdték jól a szezont, hiszen -egy elég érdekes mérkőzésen – egy góllal vereséget szenvedtek a Dunaújvárostól, majd simán kikaptak a Siófoktól. A harmadik fordulóban megszerezték első pontjaikat, Balatonbogláron győzték le a NEKA fiataljait. Liliia Gorilska 19, Marija Agbaba 10, Horváth Petra és Wald Kira 8-8 gólnál jár a szezonban.
A vendégek szombaton Bajnokok Ligája mérkőzésen Moszkvában léptek pályára, végig izgalmas küzdelemben egy pontot szereztek. A bajnokságban az Érd és a Kisvárda ellen nagy különbségű (35-17 és 33-20) győzelmeket szereztek, de a Békéscsaba elleni mérkőzésük elmaradt. Danyi Gábor csapatában Stine Oftedal 11, Amanda Kurtovic 9, Veronica Kristiansen, Lukács Viktória és Estelle Nze Minko 8-8 gólt szerzett a két mérkőzésen.

A szurkolói busz 15:30-kor indul az Aréna parkolójából.