Kialakultak a negyeddöntő párosok

Ma befejeződött a középdöntő.

A hatodik fordulóban már csak az 1. jelű csoport résztvevői izgulhattak, hiszen több variáció is volt az első három helyre.
A 2. jelű csoportban a Brest Bretagne Handball Svédországban 29-17-re győzött az IK Sävehof ellen, de ez az eredmény nem befolyásolta a franciák második helyét.
Az 1. jelű csoportban szombaton a Rostov-Don három góllal legyőzte az FTC együttesét, vasárnap pedig az utolsó percben Breistöl és Polman góljaival fordított a Team Esbjerg a Metz Handball ellen, egy góllal győztek a dánok. A Metz, az Esbjerg és a Rostov is 13-13 ponttal zárta a középdöntőt, közöttük az egymás elleni eredmények döntöttek. A Rostov csak 2 pontot szerzett, ezzel harmadik lett a csoportban, a dánok és a franciák egyaránt 5-5 pontot gyűjtöttek, de a Metz gólkülönbsége +7, az Esbjerg gólkülönbsége pedig -2 lett, így a dánok lettek a másodikak, a csoportot pedig a franciák nyerték.

A negyeddöntők párosításai:
SCM Ramnicu Valcea – Metz Handball (2. csoport 4. – 1. csoport 1.)
CSM Bucuresti – Győri Audi ETO KC (1. csoport 4. – 2. csoport 1.)
Buducnost Podgorica – Team Esbjerg (2. csoport 3. – 1. csoport 2.)
Rostov-Don – Brest Bretagne Handball (1. csoport 3. – 2. csoport 2.)

Az elsőmérkőzéseket április 3-5., míg a visszavágókat április 10-12. között rendezik.
A párosítások győztesei kerülnek a Final4-ba.