Győri Audi ETO KC – EUbility Békéscsabai ENKSE 45-28 (22-14)
Győr, 2577 néző. Vezette: Kovács-Sebők, Réti.
ETO: Kiss – Knedlíková 6, Bulatovic 1, Oftedal 8, Brattset 5, Hansen 3, Puhalák 3.
Cs.: Grimsbö, Leynaud – Faluvégi 2, Kurtovic 3/2, Nze Minko 5, Edwige 2, Amorim 3, Kristiansen 3/1, Fodor 1.
Békéscsaba: Balog – Kovács 5, Dombi, Marincsák 5/1, Agbaba 1, Mitrovic 4, Bottó.
Cs.: Horvát, Csizmadia – Barján 8/1, Kukely A. 2, Kukely K., Mézes 3, Vukajlovic.
Edző: Horváth Roland
Kiállítások: 0, illetve 4 perc
Hétméteresek: 4/3, illetve 2/2

Bulatovic átlövésgóljával indult a mérkőzés, majd Knedlíková lőtt egyet indításból. Barján szépített, de ezt követően gyorsan nőtt a két csapat közti különbség. A végre játéklehetőséget kapó Hansen is gólokkal vetette észre magát, így a játékrész közepén már kilenc volt a győri előny (14-5). A „közte tíz” Oftedal találatával jött össze, aki hirtelenjében még kettőt bevágott. A hajrában Kurtovic értékesített egy büntetőt, de a sípszó előtt Kovács is eredményes volt.
A második félidő elején Knedlíková és Oftedal lőtte a gólokat, ráadásul Grimsbö is elkapta a fonalat. Negyven perc után szélsőket cserélt az ETO, míg Faluvégi gólokat lőtt, Fodor fejjel lopott labdával vívta ki a tapsot. Amorim és Nze Minko szórta meg a csabai kaput, de nagyon sok volt a pontatlanság a hazaiak játékában.

A Győri Audi ETO KC újabb két ponttal gazdagodott. Hansen támadásban és védekezésben is jól játszott és Grimsbö teljesítménye is kiváló volt.