Szent István SE – Győri Audi ETO KC 23-47 (10-24)
Monor, 910 néző. Vezette: Hantos, Rózsahegyi.
SZISE: Gercsó – Horváth, Szerző 2, Tobak 1, Scheffer 3, Aron 3, Stranigg 1.
Cs.: Mátéfi – Varjú 1, Monori 5/1, Lyngby 1, Balog 2, Pánczél, Sziráki 2, Tieff 2, Ujvári.
ETO: Kiss – Faluvégi 3, Kurtovic 6/2, Edwige 2, Oftedal 10/1, Hansen 3, Puhalák 2.
Cs.: Leynaud, Grimsbö – Bódi 3, Bulatovic, Brattset 3, Nze Minko 3, Amorim 3, Kristiansen 5/3, Fodor 1.
Kiállítások: 12, illetve 4 perc
Hétméteresek: 3/1, illetve 7/6
Hazai góllal indult a találkozó, de Kiss védéseinek köszönhetően a tizedik percben már összejött a „közte tíz” (2-12). A SZISE csapatából Monori emelkedett ki, míg a győrieknél majdnem minden mezőnyjátékosnak sikerült gólt szerezni. A nagyobb különbséget csak Mátéfi védéseivel kerülték el a hazaiak.
A második játékrész – talán a cseréknek köszönhetően – kicsit nehezebben indult, tíz perc alatt mindössze hat vendégtalálat született, de így is biztos volt a győri előny. Bódi találatával már húsz góllal vezetett az ETO. A csapatba hosszú kihagyás után visszatért Grimsbö. Az utolsó percben még két gólt lőttek a győriek, ezzel alakult ki a huszonnégy gólos különbség.

Bízunk benne, hogy ez a mérkőzés segíthetett a mostanában kicsit gyengébben teljesítő játékosok felzárkóztatásában.