Győri Audi ETO KC – Buducnost Podgorica 26-24 (15-12)
Audi Aréna Győr, 5467 néző. Vezette: Mandak, Rudinsky (szlovákok)
ETO: Leynaud – Knedlíková 3, Bulatovic 3, Edwige 1, Amorim 5, Kristiansen, Oftedal 2.
Cs.: Kiss – Bódi, Faluvégi, Kurtovic 7/6, Brattset 2, Nze Minko 1, Hansen, Fodor 2, Puhalák.
Buducnost: Rajcic – Radicevic 10/6, Lazovic 3, Raicevic 2/1, Brnovic, Jaukovic 4, Mehmedovic 4.
Cs.: Sando – Pletikosic, Vujovic 1, Dzaferovic, Bulatovic, Ramusovic, Kadovic.
Edző: Dragan Adzic
Kiállítások: 6, illetve 4 perc
Hétméteresek: 6/6, illetve 8/7

A múlt heti gyenge játék javítását várta a győri publikum, akik szinte teljesen megtöltötték az Arénát.
Raicevic – akit szívből üdvözöltek a hazai szurkolók – az első lövését kihagyta, de a másik oldalon sem voltak sikeresek a támadók. A Podgorica szerezte meg a vezetést, de Bulatovic jó átlövéseinek köszönhetően húsz perc elteltével kétgólos hazai előnyt mutatott az eredményjelző (10-8). A győri védekezés sokkal jobb volt, mint a Brest ellen, Jaukovic lövőhelyzetbe sem kerülhetett, Brnovic pedig labdát sem kaphatott. Néhány elszórt labda miatt „csak” három gól volt a szünetben a különbség.
A második félidőre eltűntek a szokásos cserék. Amorim góljaival négy lett az előny (37. perc: 18-14), de ezt követően ismét jött Nze Minko, aki több labdát is eladott, kiállítása alatt pedig felzárkózott a Podgorica. A kiegyenlített játéknak köszönhetően tartotta két-három gólos előnyét a hazai csapat, aztán Knedlíková és Fodor találataival négy gólra nőtt a győri előny (52. perc: 24-20), amit Brattset meg is toldott eggyel. Közben Kiss hárította Radicevic büntetőjét. A vendégek időkérését követően zsinórban három gólt lőttek, de Kurtovic újabb büntetőből lőtt találatával három perccel a vége előtt már mosoly is volt az arcokon (26-23). Az utolsó percben még jött egy kis kapkodás, de ez már nem befolyásolta a Győri Audi ETO KC győzelmét.
Ma látszott, hogy a játékosok nem harminc percesek, a jobban húzókra, biztosabb kezűekre több terhet lehet rakni.