MTK Budapest – Győri Audi ETO KC 25-31 (14-15)
Budapest, 400 néző. Vezette: Kovács-Sebők, Réti
MTK: Suba – Dávid-Azari 4, Dakos 3, Szabados, Szöllősi-Zácsik 8/2, Tóth 2/1, Fekete 2.
Cs.: Győri – Malovic 2, Ferenczi, Sallai 1, Mihálffy 1, Gerháth 1, Juhász 1, Horváth
ETO: Kiss – Faluvégi, Bulatovic, Oftedal 4, Brattset 1, Kristiansen 2, Puhalák 3.
Cs.: Leynaud – Knedlíková 2, Bódi, Kurtovic 8/6, Nze Minko 3, Edwige, Amorim 8, Hansen, Fodor.
Kiállítások: 8, illetve 12 perc
Hétméteresek: 4/3, illetve 6/6

A fővárosiak nagy lendülettel kezdték a találkozót és gyorsan lőttek is két gólt. A vendégek a hetedik perc végén egyenlítettek (3-3), át is vették a vezetést, de a huszadik percben már három gólt volt a kék-fehérek előnye (11-8). A győrieknél Kurtovic biztos kézzel értékesítette a büntetőket és Amorim is remekül használta ki lehetőségeit, így egygólos vendégelőnnyel tértek pihenőre a csapatok.
A második félidő első tíz percében még fej-fej mellett haladtak a csapatok, a védelmek nem működtek és a kapusok sem tudtak semmit hozzátenni a játékhoz (39. perc: 19-19). Az MTK játékosai kezdtek fáradni, egyre több volt a pontatlan lövés, rossz passz, így az ETO fokozatosan növelte előnyét. A legnagyobb különbség a lefújás pillanatában volt.