Motherson-Mosonmagyaróvár – Győri Audi ETO KC 21-35 (7-17)
Mosonmagyaróvár, 1100 néző. Vezette: Marton, Szabó
Móvár: Herczeg – Hajtai 3, Hudák 1, Tilinger 3/1, Horváth 1, Popa 4, Katona 2/2.
Cs.: Dányi – Papp, Domokos 1, Kellermann 3/2, Szalai, Gyimesi, Bardi 1, Lancz 1/1, De Souza 1.
ETO: Leynaud – Görbicz 1/1, Hansen 3, Oftedal 6, Brattset 2, Nze-Minko 6, Faluvégi 2.
Cs.: Kiss – Fodor, Puhalák 1, Amorim 2, Edwige 5, Kurtovic 1, Bulatovic 3, Bódi, Knedlíková 3.
Kiállítások: 8 perc + Bognár Róbert, illetve 4 perc
Hétméteresek: 7/6, illetve 2/1

A vendégek kezdték a találkozót és a Tilinger által Faluvégivel szemben elkövetett szabálytalanságot követően a hazaiak játékosa két percre pihenhetett, Görbicz pedig büntetőt lőhetett. Sajnos kihagyta. Leynaud védése után az ellentámadásból Oftedal lőtt gólt, majd Edwige lerohanásból volt eredményes. Katona büntetőből szépített, de ezután hosszú percekig csak a győriek lőttek gólt, pedig Herczeg remekül védett, így a tizedik percben 1-6 állt az eredményjelzőn. A játékrész felénél Hudák három gólra csökkentette a móvári hátrányt. Bognár Róbertnél elszakadt a cérna, a játékvezetők egy kiállítással próbálták lecsillapítani. A hazaiak a magas védőfallal nem nagyon tudtak mit kezdeni, ha véletlenül sikerült átlőniük, akkor ott volt Leynaud. A „közte tíz” már az első játékrészben összejött, Bulatovic lőtte a tizenhatodik győri gólt (27. perc: 6-16).
Szünet után Brattset kapott kétperces kiállítást, Katona büntetőjét pedig Kiss Éva védte. Kiss folytatta sorozatát, Edwige pedig gyorsan duplázott. Oftedal szép egyéni játék után lőtte az ETO huszadik gólját. Ezt követően fej-fej mellett haladtak a csapatok. A félidő közepénél Kurtovic meglőtte első bajnoki gólját (44. perc: 12-24), majd Knedlíková és Amorim növelte a győri találatok számát. A hazaiak ötperces gólcsendjét Hajtai törte meg. Az eddigi meccseken látott technikai hibáknál most sokkal kevesebb volt a vendégeknél, ezért el is maradtak a gyors kontratámadások. Hansen cundere már a harmincadik vendéggól volt (53. perc: 14-30). Kicsit csökkent a koncentráció, ezért a hazaiak az ötvennyolcadik percben már huszadik góljukat lőtték. Hudák betörését hárította Kiss, ezzel véget is ért a szomszédvárak csatája.