Győri Audi ETO KC – Eu-Fire Mosonmagyaróvári KC 33-27 (20-11)
Audi Aréna Győr, 4852 néző. Vezette: Marton, Szabó.
ETO: Kiss – Bódi 2, Mörk 4, Oftedal 2, Brattset 8, Hansen 3, Puhalák 3.
Cs.: Leynaud – Afentaler 1, Groot 3, Kristiansen, Pál 1, Pintea 3, Tomori 1, Amorim, Görbicz 2.
Móvár: Dányi – Katona 2, Kopecz 2, Tilinger 2, Horváth 2, Szarková 6, Hajtai 3.
Cs.: Fritz – Vukcevic, Hudák 2, Tóth 2, Bardi 4, Domokos 1, Szalai 1, Márczy, Kovacsicz .
Edző: Bognár Róbert
Kiállítások: 4 perc (Hansen, Tomori), illetve 4 perc
Hétméteresek: 0/0, illetve 4/0

A már bajnok hazaiak Brattset góljával nyitották a találkozót, A vendégek a huszadik percig tartották magukat, ekkor három gól volt a hátrányuk (11-8). Az ETO alig három perc alatt lőtt hármat és a félidő végéig kilenc gólra növelte előnyét.
A második játékrész két gyors óvári góllal indult, de pillanatok alatt összejött a „közte tíz” (37. perc: 23-13). A félidő közepéig kiegyenlített játékot láthatott a közönség. Az utolsó öt percben a győrieknél a négy távozó játékos kapott főszerepet, de szinte minden helyzetet túlizgultak. A vendégek ezt kihasználva négy gólra faragták hátrányukat, de az utolsó két találatot Mörk és Groot szerezte.

A Győri Audi ETO KC gyorsan eldöntötte a mérkőzést, így felszabadultan ünnepelhetett mindenki a pályán és a kispadon is.

A mérkőzést követően a szurkolók hosszú percekig ünnepelték a hibátlanul bajnokságot nyert csapatot. A szurkolói szezonzárón rengetegen vártak arra, hogy kedvenceiktől egy-egy autogramot kapjanak, vagy egy közös fotót készítsenek.