Győri Audi ETO KC – Eszterházy SC 49-23 (26-11)
Audi Aréna Győr, 2597 néző. Vezette: Héjja, Kónya
ETO: Leynaud – Bódi 2, Mörk 5, Oftedal 5/2, Brattset 8, Tomori 5, Fodor 7.
Cs.: Kiss, Grimsbö – Knedlíková, Kristiansen 6/1, Hansen 2, Amorim 3, Görbicz 4/1, Puhalák 2.
Eger: Győrffy – Bocsi, Iván 7, Brettner 4, Sári, Pados 8, Borbély 3.
Cs.: Leiner – Hanczvikkel, Csomós, Dohány 1, Bernát, Sepsi.
Edző: Debre Viktor
Kiállítások: 4 perc (Mörk, Amorim), illetve 12 perc
Hétméteresek: 5/4, illetve 1/0

Remek kezdést vett az ETO, hiszen alig telt el öt perc, már öt lőtt gólnál tartottak. A vendégek gyorsan időt is kértek, és néhány percig tartani is tudták a különbséget, de a félidő közepén már nyolc gól volt a hazaiak előnye (13-5). Ezt követően tovább nőtt a két csapat közti különbség, ráadásul az egriek büntetőt is hibáztak. Néhány percig teljesen kiegyenlített játékot láthatott a publikum, a hazai találatokra rögtön jött a válasz, ám a félidő utolsó három percében Leynaud ismét lehúzta a redőnyt, a csapatok tizenöt gólos győri előnnyel tértek pihenőre.
A második harminc perc elején Kiss biztosan hárította az egri kísérleteket, támadásban pedig gyorsan összejött a „közte húsz” (36. perc: 31-11). A játékrész közepéig ismét volt egy adok-kapok játék, majd Oftedal szlalomozását követően kapott hatalmas tapsot a közönségtől. A vendégek újabb időkérésüket követően két gyors gólt lőttek, de ezt követően már nem sikerült megakadályozniuk a győri rohamokat, mégis majdnem ötven gólt kaptak.

A Győri Audi ETO KC továbbra is pontveszteség nélkül áll a tabella élén.