Győri Audi ETO KC – Kisvárda Master Good SE
K&H liga 22. forduló
Audi Aréna Győr, 2019. április 20. 18:00
Játékvezetők: Sándor László, Szikszay Csaba

A vendégek a tabella nyolcadik helyéről várják a folytatást, az eddig lejátszott huszonegy mérkőzésükön a várakozástól alaposan eltérve – nyolc győzelemmel, három döntetlennel és tíz vereséggel – mindössze tizenkilenc pontot gyűjtöttek. A Kisvárda vezetősége nem is nézte jó szemmel ezt a teljesítményt, február elején Vlatko Djonovic helyett Dévényi János került a vezetőedzői posztra, de az új edzővel sem sikerült kiugró eredményeket elérni. A házi góllövőlistát Tamara Radojevic vezeti 105/42 góllal, őt Isabel Wangimba Guialo 83/2 és Marija Hanukova 62 góllal követi.
A hazaiak huszonkettő mérkőzésen vannak túl, mindegyiken kétpontot szereztek, így a tabella élén állnak. A csapat legutóbb szerdán lépett pályára Érden, ahol remek 45 percet követően az utolsó negyedórában alaposan kiengedve győzött. Danyi Gábor keretében mindenki egészséges, ilyen helyzet elég régen nem volt. Stine Oftedal 112/21, Nycke Groot 109/28, Kari Brattset 95 alkalommal volt eredményes a bajnoki mérkőzéseken.

A találkozó Mesterhármasára itt tippelhetsz (határidő: 2019. április 20. 17:00 óra).