Érd: Janurik – Krpez Slezak 7, Kiss, Szabó 5/1, Jerabkova 2, Lassource 2.
Cs.: Foggea – Gávai, Simon, Reizinger, Lavko 1, Király, Kovacevic 7, Landi, Schatzl 1, Tóth 2.
ETO: Grimsbö – Knedlíková 2, Hansen 3, Oftedal 1, Brattset 6, Amorim 2, Görbicz 3/1.
Cs.: Leynaud – Bódi, Mörk 2, Pintea 2, Groot 2/1, Kristiansen 1, Tomori 3, Fodor 4.
Kiállítások: 4, illetve 2 perc (Kristiansen)
Hétméteresek: 3/1, illetve 4/2

Jól kezdte a mérkőzést a vendégcsapat, hiszen a kilencedik percben már a hatodik góljukat lőtték, érdi találat nélkül. Aztán emberhátrányból kétszer is Tóth lőtt gólt és ezzel felpaprikázta csapatát. Bár négy gólnál nem sikerült közelebb kerülnie a hazaiaknak, hátrányukat tartották, a félidő közepén Szabó második góljával 4-8 volt az állás. Knedlíková és Brattset góljai visszaállították a hatgólos különbséget, de ezt követően közel nyolc percig (!) nem sikerült gólt lőni a zöld-fehéreknek. Szerencsére az érdiek is csak kétszer vették be az egyébként jól védő Grimsbö kapuját. Tomori törte meg a vendégek gólcsendjét, majd két hazai találatot követően Danyi Gábor időt kért (26. perc: 9-12). A sérüléséből visszatért Fodor góllal nyitott, Kristiansen és Pintea találatát követően pedig a fiatal szélső gólja zárta a félidőt.
Gyors gólváltással indult a második játékrész, aztán Grimsbö védéseinek köszönhetően meglépett ellenfelétől az ETO. Az ötödik percben össze is jött a „közte tíz”, Fodor volt eredményes (11-21). Aztán megint jött egy öt perces gólcsend, de ekkor még az Érd nem tudott a hátrányából faragni. Hansen két gólját követően Szabó Edina kért időt, de ekkor még csak éppen tíz alá tudott jönni a csapata (45. perc: 15-24). Pintea, majd Görbicz volt eredményes, de újabb „szünet” jött, teljesen szétesett a vendégek védekezése, így négy perc alatt négy gólt lőttek a hazaiak. Oftedal és Tomori nyugtatta meg a győri szurkolókat, de a védekezés továbbra sem működött, fokozatosan dolgozta le hátrányát az Érd. Közben Tomori arcon lőtte Foggeat, Szabó Edina pirosat követelt a győri játékosnak, de a folyamatos reklamálása miatt ő kapott sárgát. Alig három perccel a vége előtt Mörk második gólját követően már biztos volt a győzelem, Kovacevic csak faragott a különbségen.
A Győri Audi ETO KC négy góllal győzte le az Érd csapatát, de megint sok volt az üresjárat.