Győri Audi ETO KC – Odense HC 33-21 (18-10)
Audi Aréna Győr, 5500 néző. Vezette: Vesovic, Mitrovic (montenegróiak)
ETO: Leynaud – Bódi 3, Kristiansen 3, Amorim 7, Brattset 2, Hansen 3, Görbicz 1/1.
Cs.: Kiss, Grimsbö – Knedlíková 1, Mörk 2/1, Groot 2/1, Oftedal 3/1, Pintea 4, Tomori 2, Puhalák.
Odense: Wester 1 – Jensen 1, Madsen 1, Offendal 5, Heindahl 1, Jörgensen 1, Kyndboel 4.
Cs.: Reinhardt – Larsen, Bakkerud 3, Hald 4, Schaefer, Baekhöj, Höjlund.
Edző: Jan Pytlick
Kiállítások: 6 perc (Knedlíková, Tomori, Groot), illetve 2 perc
Hétméteresek: 5/4, illetve 2/0

A vendégek kezdték a mérkőzést, de az első gólt Hansen szerezte. Az Odense gyorsan egyenlített és a vezetést is átvette. A hazaiak védekezése nem állt össze, a dánok szinte minden támadásukat góllal fejezték be. Kétgólos győri előnynél Pytlick kért időt, csapata zsinórban három gólt lőtt, és újra vezetett (17. perc: 8-9). Aztán jött az álomjáték, 10-10 után a győriek a félidő végéig nyolc gólt lőttek és ezzel el is döntötték a továbbjutást.
A második harminc perc egy-egy kimaradt helyzettel indult, aztán Amorim ott folytatta, ahol az első játékrész végén abbahagyta, így a második perc végén számolhatott a győri tábor (23-10). A jól működő zöld-fehér védőfallal szemben nem sok esélye volt a dán csapatnak, a múlt héten parádézó Bakkerud alig jutott lövőhelyzetig. A folyamatos frissítések miatt nem csökken az ETO lendülete, a sérüléséből visszatért Mörk is gólt szerzett. A vendégek az utolsó percekben sem adták fel, végig küzdöttek, az első BL-szezonjukat a legjobb nyolc között fejezték be. A végén már csak a különbség volt a kérdéses, de a hazaiak továbbjutását nem fenyegette semmi.

A Győri Audi ETO KC ismét ott lesz Budapesten a négyes döntőben és megvédheti címét.