Debrecen, Főnix csarnok
2019. március 16. 15:15
Játékvezetők: Paska Dániel, Vastag Sámuel
TV: m4 (élő)

Az érdiek a negyedik fordulóban kapcsolódtak be a sorozatba, akkor egy küzdelmes mérkőzésen 27-26-ra győzték le a DVSC SCHAEFFLER együttesét. Krpez Slezak 8, Jerabkova 7, Lassource 5, Lavko 3, Gávai, Szabó, Kiss és Kovacevic 1-1 gólt lőtt. A következő játéknapon a Kisvárda utazott Érdre. Szabó Edina tanítványai 29-21-re győztek és bejutottak az elődöntőbe. Krpez Slezak 8, Jerabkova és Lavko 4-4, Kovacevic és Lassource 3-3, Szabó, Kiss és Tóth 2-2, Reizinger 1 alkalommal volt eredményes.
A győriek kiemeltként csak az ötödik fordulóban nyitottak, akkor a Mosonmagyaróvár elleni tízgólos (35-25) sikerrel jutottak a negyeddöntőbe. Pintea 7, Hansen 5, Afentaler 4, Oftedal, Groot és Bódi 3-3, Knedlíková, Görbicz, Pál és Kristiansen 2-2, Brattset és Puhalák 1-1 góllal terhelte meg az óváriak kapuját.

A másik elődöntőben:

Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia – FTC-Rail Cargo Hungaria
2019. március 16. 13:00
Játékvezetők: Felhő Ferenc, Öcsi Tamás

Az újvárosiak a negyedik körben meglepetésre a Siófok csapatát győzték le 27-22-re. Klujber 7, Szalai 6, Szekerczés 5, Sirián és Kazai 3-3, Grosch 2, Ferenczy 1 gólt lőtt. György László csapata az ötödik fordulóban a Békéscsaba ellen aratott tízgólos győzelmet (35-25). Grosch és Szekerczés 6-6, Ferenczy 5, Sirián, Szalai és Kazai 3-3, Mihály, Jovovity és Koronczai 2-2, Bouti, Molnár és Nick 1-1 gólt szerzett.
A fővárosi zöld-fehérek az ötödik körben Vácott léptek pályára és csak az utolsó nyolc percben tudták eldönteni a maguk javára a meccset, 31-27 lett a vége. Klujber és Kovacsics 6-6, Pásztor 5, Lukács 4, Pena 3, Schatzl és Háfra 2-2, Mészáros, Márton és Faluvégi 1-1 alkalommal volt eredményes.

A bornzmérkőzést vasárnap 15:45-kor, a döntőt 18:00 órakor rendezik.

A mesterhármasra itt tippelhetsz! (Határidő: szombat 12 óra, illetve vasárnap 12 óra)