Győri Audi ETO KC – Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia 36-25 (17-12)
Audi Aréna Győr, 2674 néző. Vezette: Földesi, Halász.
ETO: Kiss – Knedlíková 5, Hansen 5, Oftedal 4, Brattset 1, Kristiansen 2, Görbicz 5.
Cs.: Leynaud – Bódi 2, Afentaler, Tomori 2, Groot 4/1, Pál, Pintea 3, Amorim 1, Puhalák 2.
DKKA: Csapó – Grosch 4, Szekerczés 9/4, Cifra, Nick, Ferenczy 2, Kazai 2.
Cs.: Vártok – Monori 2, Sirián 2, Mihály, Szalai 3, Bouti 1, Fodor, Jovovity, Koronczai.
Edző: György László
Kiállítások: 6 perc (Tomori, Bódi, Pintea), illetve 6 perc
Hétméteresek: 4/1, illetve 4/4

Két gyors győri góllal indult a mérkőzés és a hetedik percben már három gól volt a hazai előny, de a vendégek nem adták fel, zsinórban három lőtt góllal egyenlítettek (11. perc: 6-6). Három győri gólra két dunaújvárosi érkezett, majd a vendégek kiállításai alatt négyre nőtt a zöld-fehérek előnye (13-9). Négy perc gólcsendet tört meg Pintea, majd Groot növelte a különbséget. A szünetre ötgólos győri előnnyel tértek pihenőre a csapatok.
A vendégek a valóságban és a sípszót követően is bent ragadtak az öltözőben, alig három perc alatt már nyolc gól volt a hazaiak előnye. Bódi és Tomori kiállítása alatt zárkózott a Dunaújváros, de tíz percig nem találtak be a győri kapuba, így össze is jött a „közte tíz” (50. perc: 26-16). A vendégeket Monori góljai tartották, de nem sikerült tíz gólon belülre kerülniük.

A Győri Audi ETO KC újabb bajnoki pontokat gyűjtött, de a fiatalok megint nem játszottak egy percet sem (bár az ifjúságiak meccsén sok időt töltöttek a pályán).