Győri Audi ETO KC – Eu-Fire Mosonmagyaróvár 35-25 (17-7)
ETO: Kiss – Knedlíková 2, Tomori, Oftedal 3, Pintea 7, Kristiansen 2, Puhalák 1.
Cs.: Grimsbö, Tóth N. – Bódi 3, Afentaler 4/1, Groot 3, Pál 2, Brattset 1, Hansen 5, Görbicz 2/1.
Móvár: Dányi – Tilinger, Hajtai 1, Szarková, Vukcevic 1, Bízik B. 4, Katona 4/2.
Cs.: Herczeg – Farkas, Kopecz 2, Domokos 2, Márczy 2/1, Bardi 4, Hudák 1, Tóth M. 1, Bízik R. 3.
Edző: Bognár Róbert
Kiállítások: 4 perc (Bódi, Pál), illetve 10 perc
Hétméteresek: 5/2, illetve 4/3

A hazaiak kezdték a találkozót és a harmadik támadásukból Kristiansen góljával meg is szerezték a vezetést. Pintea jól élt a lehetőségeivel, a kilencedik percben már az ötödik gólját lőtte (8-2). A vendégek nem igazán találták a győri védekezés ellenszerét, így már a tizennegyedik percben összejött a „közte tíz” (12-2). Ezt követően kicsit megállt a gólgyártás, de a félidő végéig nem tudott faragni hátrányából a Móvár.
A második játékrészben alaposan visszavett a tempóból az ETO, a félidő közepén „csak” nyolc volt az előny (26-18), de Hansen és Afentaler átlövéseit követően ismét tíz fölé nőtt a különbség. A hajrában csak az volt a kérdés, hogy tíz alá tud-e kerülni a vendégcsapat, de ez nem sikerült nekik.

A Győri Audi ETO KC hozta a kötelezőt, és bejutott a Debrecenben rendezendő négyes döntőbe.