Győri Audi ETO KC – RK Krim Mercator 39-23 (18-9)
Audi Aréna Győr, 5214 néző. Vezette: Marta Sa, Vania Sa (portugálok)
ETO: Leynaud – Bódi 1, Groot 6/2, Brattset 5, Amorim 7, Oftedal 5/1, Görbicz 3/2.
Cs.: Kiss, Grimsbö – Knedlíková 2, Kürthi 1, Kristiansen 2, Hansen 6, Kellermann, Fodor 1, Puhalák.
Krim: Marincek Ribezl 1 – Ristovska 1, Koren 1, Zulic 2, Perederiy 3, Stanko 4, Mavsar 5/4.
Cs.: Vojnovic – Krsnik, Baric 2, Beganovic 1, Ljepoja, Tsakalou 3, Vucko, Zabjek, Amon.
Edző: Uros Bregar
Kiállítások: 6 perc (Hansen 2×2, Amorim), illetve 6 perc
Hétméteresek: 5/5, illetve 5/4

A vendégek kezdték a találkozót és Ristovska révén a vezetést is megszerezték. Amorim ötszázadik zöld-fehér BL-góljával egyenlített és Brattset találatával már vezetett is a hazai csapat. A Krim 3-3-ig bírta ellenfelével, de ezt követően az ETO három góllal meglépett (8. perc: 6-3). 9-5 után időt kértek a vendégek, de ezzel nem tudták megtörni a győri lendületet, Oftedal, Groot, Amorim és Bódi góljaival már hétre nőtt az előny (17. perc: 12-5). A szlovénok szinte minden támadásukat passzívig húzták és sajnos többször góllal fejezték be. Az első játékrész Görbicz értékesített büntetőjével zárult.
A második játékrész első percében összejött a „közte tíz” (19-9), és hosszú ideig ez is maradt a különbség. A 43. percig felváltva estek a találatok (25-15), de ezt követően a hazaiak egy nagyon jó periódust produkáltak, zsinórban ötször voltak eredményesek (46. perc: 30-15). A védekezés a szezon legjobbja volt (szükség is volt már erre!), támadásban pedig nagyon éltek a győriek. Amorim, Oftedal, Groot, Hansen és Brattset ellenállhatatlan volt, de a szélsők is hozzátették a magukét a játékhoz. Az utolsó öt percben Kellermann és Kürthi is megízlelhette a BL hangulatát, utóbbi egy indítást követően szép góllal mutatkozott be.