Kettős győzelemmel jutott tovább az Audi ETO KC.

Győri Audi ETO KC – Buducnost Podgorica 30-28 (15-15)
Győr, 5237 néző. Vezette: Karina Christiansen, Line Hesseldal Hansen (dánok) nagyon sok hibával
ETO: Grimsbö – Knedlíková, Gonzalez 3, Görbicz 11/9, Broch 3, Amorim 4, Puhalák 2.
Cs.: Kiss – Bódi 2, Afentaler, Oftedal, Pál, Althaus, Varga, Hansen 4, Fodor 1.
Budu: Zoqbi de Paula – Konatar 3, Premovic, Raicevic 9/3, Brnovic 6, Jaukovic 3, Pavicevic 2.
Cs.: Babovic, Batinovic – Pletikosic 1, Laslo 1, Ujkic 3, Godec, Bulatovic
Edző: Dragan Adzic
Kiállítások: 8 perc (Amorim 2×2, Knedlíková, Hansen), illetve 8 perc
Hétméteresek: 10/9, illetve 5/3

A negyeddöntő második mérkőzését Brnovic gólja nyitotta. Görbicz és Broch gyorsan válaszolt, de már ekkor látszott, hogy a Podgorica nem adja könnyen a bőrét. Az elmúlt héten alaposan kielemezték a győriek játékát és elég kemény védekezést rakott össze Adzic. Ennek köszönhetően előbb egyenlítettek, majd a félidő közepén a vezetést is átvettét a montenegróiak (15. perc: 8-9). A hazaiaknak az időkérés sem segített, a Buducnost három góllal meglépett. 8-11 után azonban az ETO lőtt hármat, de Ujkic góljaival ismét a vendégeknél volt az előny. A hajrá a győrieknek sikerült jobban és Görbicz időntúli hetesével sikerült döntetlenre menteni a félidőt.
A második harminc percben nagy elánnal kezdte mindkét csapat, felváltva estek a találatok, de két gólnál nagyobb különbséget egyiküknek sem sikerült kialakítani. A játékrész közepén győri előnyt mutatott az eredményjelző (23-22). A hazaiak két beállóval támadtak, sikerült is helyzeteket kialakítaniuk, de a másik oldalon némi játékvezetői segédlettel mindig sikerült közel maradnia a Podgoricának. Bő négy perccel a vége előtt még mindig döntetlen volt az állás (27-27), de Hansen és Fodor góljai eldöntötték a találkozót. A végén még Raicevic próbálkozott, de Grimsbö a helyén volt. A végeredményt Hansen állította be.

A Győri Audi ETO KC kettős győzelemmel jutott az EHF Final4-ba!