Nykobing Falster Handboldklub – Győri Audi ETO KC 24-32 (10-17)
Naestved 2375 néző. Vezette: Lopez, Mata (spanyolok)
NFH: Greve – Ikehara 1, C. Kristiansen 1, K. Kristiansen 4, Iversen 2, J. Westberg 7/1, Pedersen 2.
Cs.: Sahlholdt, Soerensen – Wallén 2, Lagerquist, E. Westberg 1, Olsen 3, Nielsen 1, Merg
ETO: Grimsbö – Knedlíková 1, Groot 7, Broch 4, Hansen 4, Oftedal 6, Görbicz 2.
Cs.: Kiss – Bódi 2, Tomori 4, Althaus, Puhalák 2, Fodor.
Edző: Ambros Martín
Kiállítások: 6, illetve 6 perc (Hansen 2×2, Broch)
Hétméteresek: 3/1, illetve 2/0

Gyors hazai góllal kezdődött a találkozó és az első percekben vezetett is az NFH, de hat perc után egyenlített az ETO és a vezetést is átvette. Groot és Oftedal elemében volt, így a félidő közepén már három gól volt a győri előny (4-7). A két irányító egymást múlta felül, a két csapat közti különbség fokozatosan nőtt, a szünetre hétgólos vendégvezetéssel vonultak a csapatok.
A második játékrészben visszavett a tempóból a győri csapat, de a dánok nagyon sok hibával játszottak, így tizenhat perc után kilenc gólra duzzadt a vendégek előnye (16-25), ráadásul Hansen góljaival a „közte tíz” is összejött (56. perc 21-31). A végén a hazaiak még szépítettek, de a győri győzelem nem forgott veszélyben.

A Győri Audi ETO KC újabb győzelmével továbbra is vezeti csoportját.

Nycke Groot 150. Bajnokok Ligája gólját szerezte győri színekben.