Vasas SC – Győri Audi ETO KC 18-26 (8-14)
Budapest, Népfürdő utca, 400 néző. Vezette: Szakállas, Varasdi.
Vasas: Antóni, Győri – Hanusz 1, Hárs 1, Kuczora 3/1, Szeberényi 2/2, Kocsis, Lyngby, Fekete 3, Becséri, Németh N. 1, Pados 3, Németh M. 2, Szatmári, Arany 2, Szecsődi.
ETO: Kiss – Fodor 2, Hansen 4, Pál 2/1, Puhalák 4, Gonzalez 3, Bódi 3.
Cs.: Grimsbö – Görbicz, Groot 3/1, Broch, Varga 1, Oftedal 2, Tomori, Knedlíková 1, Afentaler 1.
Edző: Ambros Martín
Kiállítások: 2, illetve 4 perc (Hansen 2×2)
Hétméteresek: 4/3, illetve 4/2

Fodor Csenge gólja nyitotta a mérkőzést, majd egy kimaradt győri büntető után átvette a Vasas a vezetést. A 12. percben Hansen góljával újra vezetett az ETO (3-4). Beindult a győri gólgyár, így a félidő közepén már négy gól volt az előny (3-7) és ez tovább is nőtt. Az utolsó tíz percben kiegyenlített játék folyt a pályán, a félidő Németh Mercédesz góljával zárult.
Groot találatával indult a második harminc perc, aztán hosszú időre befagyott az eredmény. A 40. percben Pados góljával szépített a Vasas. Gonzalez góljával lett „közte tíz” (45. perc: 9-19). Hansen kiállítása alatt Arany lőtt gólt, majd Németh M. és Hárs faragta a különbséget. Az utolsó percekben felváltva estek a találatok, a végén még büntetőpárbaj is volt.

A Győri Audi ETO KC kulcsjátékosait sokat pihentetve győzte le az egykor szebb napokat is látott Vasas csapatát.