Eubility Group-Békéscsabai ENKSE – Győri Audi ETO KC 26-35 (8-17)
Békéscsaba, 2000 néző. Vezette: Asztalos, Bárkányi.
Békéscsaba: Györkös – Farkas 2, Kovacevic 7, Giricz 3, Mihálffy 1, Bottó, Walfisch 4.
Cs.: Horvát – Szarka 1, Vukajlovic 4, Gidai 2, Szögi 1/1, Zöldi-Tóth, Kovács 1, Pintér.
ETO: Grimsbö – Knedlíková, Mörk 7/1, Groot 4/1, Broch 7, Amorim 1, Puhalák 3.
Cs.: Kiss, Binó – Bódi 4, Afentáler 1, Tomori 3, Pál 1, Varga, Hansen 3, Fodor 1.
Edző: Ambros Martín
Kiállítások: 10, illetve 6 perc (Broch 2×2, Afentáler)
Hétméteresek: 3/1, illetve 3/2

Gyors góllal és három sárga lappal kezdték a vendégek a találkozót. Broch vezérletével a félidő közepére hatgólos előnyt hoztak össze a zöld-fehérek (3-9). Bódi meglőtte a 400. bajnoki gólját! A hazaiak Vukajlovic góljaival próbálták tartani a lépést, de nem tudták csökkenteni hátrányukat. Az utolsó percben jött össze az addig legnagyobb különbség, Mörk lőtte a tizennyolcadikat. A végén még Mihálffy hagyott ki egy büntetőt.
A második harminc perc Walfisch góljaival indult, de Broch találata a „közte tíz”-et jelentette (38. perc: 12-22). Ambros Martín szokásához híven sokat cserélt, így minden játékosa szóhoz jutott. A legnagyobb különbség – 13 gól – Pál Tamara góljával jött össze, de ezt követően felpörögtek a hazaiak, bejöttek tíz gól alá és ezt a lefújásig tartották is.