Az alapszakasz utolsó mérkőzésén vereséget szenvedtek a szurkolók

Green Danger – Celldömölki VSE 25-27 (14-12)
Győr, 50 néző. Vezette: Csalogány István, Sallai Tamás
GD: Nagy A., Tuba – Orbán 3, Kiszeli, Pusztai, Cseszregi 3, Bercsényi 2, Schuh 4, Molnár 6, Pinczés 7/2
CVSE: Kozma, Mészáros – Berghoffer 6, Kazári, Bakonyi 6, László 4, Németh L. 2, Németh Z. 1, Ludvig, Süle 6/3, Ahmetovics 2, Koronczai.
Edző: Szabó Lóránt
Kiállítások: 6, illetve 0 perc
Hétméteresek: 5/2, illetve 3/3

A mérkőzést jobban kezdte a hazai csapat, főleg védekezésben múlta felül rutinosabb ellenfelét. Kemény, azonban nem durva meccset láthattak a csarnokba kilátogató nézők, 1-1 igazán látványos megoldás is előfordult. A Celldömölkön kapuscsere sem segített a meccs ezen szakaszában, a félidő vége felé a Green Danger 6 góllal is vezetett, azonban lerohanásból kapott gólokkal a félidőre 2 gólosra apadt az előny. A Celldömölk keményített védekezésén a folytatásban, a hazai oldalon pedig megtörni látszott a lendület. Sajnos a játékvezetők nem nőttek fel a mérkőzéshez, pár ordítóan rossz ítéletet hoztak, így paprikássá vált a hangulat. Mindkét csapat játékosai közül többen kaphattak volna figyelmeztetést szövegért, azonban a fegyelmezés is elmaradt. A feszültséget az ellenfél bírta jobban, átvette a vezetést, majd magabiztosan őrizte azt, újból több gyors indításgól segítségével. A meccs végére megfordult a félidei eredmény, a Celldömölk távozhatott 2 ponttal a Magvassy Sportcsarnokból, hiszen két góllal legyőzték a hazaiakat. A felsőházi rájátszásban két alkalommal újból megmérkőzik egymással a két csapat.