Győri Audi ETO KC – Brest Bretagne Handball 26-17 (13-7)
Győr, 5207 néző. Vezette: Schulze, Tönnies (németek)
ETO: Kiss – Bódi 1, Mörk 5/1, Groot 2, Broch 7, Amorim 4, Görbicz 2/1.
Cs.: Grimsbö – Afentáler 1, Oftedal 1, Pál 2, Varga, Fodor, Puhalák 1.
Brest: Darleux – Coatanea 3, Geiger 3, Tissier 3/1, N’Gouan, Limal 1, Sand 4/2.
Cs.: Idéhn – Stoiljkovic, Burlet, Pop-Lazic, Herbrecht, Prouvensier 1, Manach 2
Edző: Laurent Bezeau
Kiállítások: 2 perc (Broch), illetve 4 perc
Hétméteresek: 4/2, illetve 3/3

Vendéggóllal indult az őszi szezon utolsó Bajnokok Ligája mérkőzése, Tissier talált be Kiss kapujába. Előbb Broch, majd Görbicz egyenlített. Anitának ez volt a 900. BL-gólja. A hazaiak 3-3- után átvették az irányítást és fokozatosan léptek meg ellenfelüktől, a félidő közepén már három gól volt az előnyük (8-5). Francia időkérés után még egy gólra felzárkózott a Brest (8-7), de ezt követően már nem lőttek gól. Kiss Éva lehúzta a rolót, elöl pedig szinte minden győri lövésből gól született.
A második harminc perc elején Broch kiállítását 1-1-re hozta az ETO, majd a hatodik percben már számolhatott a tábor, „közte tíz” (18-8)! A mérkőzés már ekkor eldőlt, mindkét csapat sokat cserélt, a győriek próbálkoztak a 7 a 6 elleni játékkal is (nem sok sikerrel). A különbség nem sokat változott, a győriek magabiztosan győzték le szimpatikus francia ellenfelüket.
A Győri Audi ETO ezzel a győzelmével megnyerte a csoportját és hat pontot visz magával a középdöntőbe.