Győri Audi ETO KC – Siófok KC 31-20 (17-8)
ETO: Kiss – Bódi 5, Mörk 6, Oftedal 3, Broch 2, Amorim 5, Görbicz 5/3.
Cs.: Grimsbö – Knedlíková 2, Tomori 1, Groot 1, Althaus, Hansen 1, Fodor.
SKC: Dedu – Such, Gnabouyou 1, Damnjanovic 2/1, Jezic 1, Perianu 5, Aoustin 3.
Cs.: Szemerey – Janjusevic 5/1, Elghaoui 3, Mazák-Németh, Böhme, Sárosi.
Edző: Lars Rasmussen
Kiállítások: 4 perc (Groot, Tomori), illetve 8 perc
Hétméteresek: 3/3, illetve 3/2

Mörk góljával indult a mérkőzés és a hazaiak gyorsan a siófokiak tudtára adták, hogy a két bajnoki pont Győrött marad. A nyolcadik percben már öt (6-1) gól volt a győriek előnye, de a vendégek nem adták fel, a játékrész közepére háromra csökkentették hátrányukat (10-7). Az ETO magasabb fokozatba kapcsolt, Kiss Éva sokszor találkozott a labdával, így a különbség folyamatosan nőtt. A szurkolók már a szünet előtt várták a „közte tíz”-et, de ez ekkor még nem sikerült.
A második félidőben három percet kellett várni az első gólra, ezt Jezic szerezte. A vendégek még felkapaszkodtak nyolc gólra, de a harminckilencedik percben már számolhatott a hazai publikum (20-10). Ezt követően kiegyenlített játék volt a pályán, a játékvezetői ítéletek többször kívánnivalót hagytak maguk után, de a különbség nagyon nem változott.
A győriek ekkora gólkülönbséggel is megérdemelten nyerték a szezon első rangadóját.